Select Page

ПРАВИЛА ЗМАГАННЯ

У змаганні можуть брати участь особи не молодші від 18 років. Інших обмежень щодо віку, статі і под. немає.

Можна користуватися тільки найважливішим ключем з ваших інструментів. Бажано приїхати власним транспортним засобом – так буде зручніше для самого учасника змагання. Не дозволяється використовувати електричні або пневматичні допоміжні інструменти

Усі учасники погоджуються з тим, що організатор має право використовувати фотографії, записи, зроблені під час заходу, з метою реклами й інфомування громадскості про цей захід.

Усі учасники зобов’язані прибути на місце, вказане в описі події, у час, про який точно повидомить організатор.

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ

Учасники зобов’язані слідкувати за своєю поведінкою, не порушувати громадського порядку та миру, а також загальної безпеки під час заходу. Учаснику несуть особисту відповідальність якщо 1. не будуть дотримуватися правил безпеки під час змагання; 2. будь-яким способом, безрозсудною, несумлінною і неправильною поведінкою, не зважаючи на попередження професійного персоналу, пошкодять власне або майно інших учасників під час змагання. Подючи заявку на змагання, ви погоджуєтесь із загальними правилами безпеки та визнаєте їхню важливість.

ВИГРАЙ КОМПЛЕКТ ШИН ДЛЯ СВОГО АВТОМОБІЛЯ!

Покажи свою майстерність на унікальному заході #TyreChallenge! Стань найшвидшим, хто замінить колесо на авто та отримай абсолютно новий комплект шин для свого автомобіля!

TYRE CHALLENGE

#Tyrechallenge – це перший в Україні конкурс на швидкість заміни колеса. #Tyrechallenge водночас буде проходити у Німеччині, Австрії, Угорщині, Росіїї, Румунії, Боснії і Герцеговіні, Словенії та Хорватії.

УНІКАЛЬНА НАГОДА

Для учасників немає ні вікових, ні статевих обмежень. Це унікальна нагода захоплююче провести час та можливість виграти цікаві призи. Реєструйся та приймай участь у найдрайвовішій автоподії осені!

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

#Tyrechallenge – це не просто розваги. Гості та учасники отримають безліч цінних порад стосовно водіння автомобіля, дотримання правил безпеки, а також того, як стати гарним водієм, як правильно обрати шини та автомобільні аксесуари для свого авто.

Захід організовано за підтримки: